Menu

VIVAPHARM Omlazující krém s kyselinou hyaluronovou 30ml

329 Kč


Hodnocení: ⭐⭐⭐⭐⭐
Jedinečná kombinace 100% čisté kyseliny hyaluronové, kolagenu a přírodních olejů doplněná o stimulační cannabidiol napomáhá vyhlazovat vrásky a navracet pleti svěžest a mladiství vzhled. Účinky:  Celý popis

Informace o produktu VIVAPHARM Omlazující krém s kyselinou hyaluronovou 30ml

Na níže uvedených eshopech se prodává VIVAPHARM Omlazující krém s kyselinou hyaluronovou 30ml a díky našemu portálu můžete zjistit, kde jej můžete zakoupit nejlevněji.

Kde mají VIVAPHARM Omlazující krém s kyselinou hyaluronovou 30ml v akci?


329 Kč



Produkt VIVAPHARM Omlazující krém s kyselinou hyaluronovou 30ml z kategorie Pleťová séra emulze a koncentráty si můžete zakoupit například v internetovém obchodě BioDetox.cz za cenu 329 Kč.

Informace o VIVAPHARM Omlazující krém s kyselinou hyaluronovou 30ml


Jedinečná kombinace 100% čisté kyseliny hyaluronové, kolagenu a přírodních olejů doplněná o stimulační cannabidiol napomáhá vyhlazovat vrásky a navracet pleti svěžest a mladiství vzhled.

Účinky: 
- omlazuje pleť a dodává energii
- redukuje a vyplňuje vrásky a předchází jejich vzniku
- navrací pleti pevnost a zanechává ji vypnutou
- intenzivně hydratuje
- kompenzuje ztrátu kolagenu a kyseliny hyaluronové

Aktivní látky: HA kyselina, Aloe Vera, Arganový olej, Konopný olej, Cannabidiol, vitamín E, vitamín A, Collagen

Jak používat: Naneste na očištěnou pleť a vmasírujte krouživými pohyby. Aplikujte na tvář, krk i dekolt. Používejte pravidelně ráno i večer.

Složení:  Aqua, Coco-Caprylate/Caprate, Cetearyl Alcohol, Avena Sativa Kernel Flour, Cannabis Sativa Seed Oil, Sodium Hyaluronate, Bulbine Frutescens Leaf Juice, Phenylpropanol, Polyglyceryl-6 Tristearate, Caprylyl Glycol, Decylene Glycol, Hydroxypropyl Guar, Parfum, Tocopheryl Acetate, Aloe Barbadensis Leaf Extract, Argania Spinosa Kernel Oil, Cannabidiol, Retinyl Palmitate, Helianthus Annus Seed Oil Linalool, Limonene  Solube Collagen, Alpha-Isomethyl Ionone, Citric Acid, Citronellol, Phenoxyethanol, Sodium Citrate, Sodium Benzoate, Benzyl Salicylate, Hexyl Cinnamal, Potassium Sorbate, Tocopherol.

Informace

✅ Dostupnost
Skladem
⭐ Hodnocení
⭐⭐⭐⭐⭐
🧵 Výrobce
🛒 Obchod
💰 Cena
329

Často kladené otázky k VIVAPHARM Omlazující krém s kyselinou hyaluronovou 30ml


❓ Kolik stojí VIVAPHARM Omlazující krém s kyselinou hyaluronovou 30ml?

Produkt VIVAPHARM Omlazující krém s kyselinou hyaluronovou 30ml můžete zakoupit již od 329Kč v eshopu BioDetox.cz

❓ Kde koupit VIVAPHARM Omlazující krém s kyselinou hyaluronovou 30ml?

Produkt VIVAPHARM Omlazující krém s kyselinou hyaluronovou 30ml si můžete zakoupit například v eshopu BioDetox.cz

❓ Je VIVAPHARM Omlazující krém s kyselinou hyaluronovou 30ml skladem?

Na našem webu můžete na naleznout několik eshopů, kde mají VIVAPHARM Omlazující krém s kyselinou hyaluronovou 30ml skladem. Podívat se můžete třeba na eshop BioDetox.cz


Vyhledávejte další pleťová séra emulze a koncentráty podle ceny


Podívejte se na produkty seřazené podle ceny od nejlevnějšího v kategorii nejlevnejší pleťová séra emulze a koncentráty.

Dále pro Vás máme kosmetika a parfémy pleť péče o pleť pleťová séra emulze a konce podle ceny


Hledáte další výrobky od značky vivapharm?


Od značky vivapharm máme v našem katalogu řadu výrobků. Podívejte se na nabídku nejlepších produktů od vivapharm.