Menu

Sallie Lesk na rty Důmyslná, 7g

448 Kč


Hodnocení: ⭐⭐⭐⭐⭐
Tento elegantní tmavě růžovo-hnědý odstín je ideální pro... Celý popis

Informace o produktu Sallie Lesk na rty Důmyslná, 7g

Na níže uvedených eshopech se prodává Sallie Lesk na rty Důmyslná, 7g a díky našemu portálu můžete zjistit, kde jej můžete zakoupit nejlevněji.

Kde mají Sallie Lesk na rty Důmyslná, 7g v akci?


448 Kč



Produkt Sallie Lesk na rty Důmyslná, 7g z kategorie Lesky na rty si můžete zakoupit například v internetovém obchodě EcoRevolution.cz za cenu 448 Kč.

Informace o Sallie Lesk na rty Důmyslná, 7g


Tento elegantní tmavě růžovo-hnědý odstín je ideální pro vytvoření jemného, ale rafinovaného líčení, které podtrhne vaši přirozenou krásu.

Hlavní benefity:

  • Ricinový olej: Hydratuje a zjemňuje rty, aby byly hebké na dotek.
  • Slunečnicový vosk: Poskytuje rtům ochranu a intenzivní výživu.
  • Včelí vosk: Zajišťuje přirozený lesk a ochranu před vnějšími vlivy.
  • Olej z Katránu etiopského: Hloubkově hydratuje a zanechává rty hladké a jemné.
  • Mimózový vosk: Propůjčuje lesku příjemnou vůni a jemnou texturu.

Použití:

Naneste lesk rovnoměrně přímo na rty. Pro nejlepší výsledek doporučujeme před aplikací použít jemný peeling, který rty vyhladí a připraví na dokonalé líčení.

Složení:

Ricinus Communis Seed Oil, Caprylic/Capric Triglyceride, Polyglyceryl-3, Diisostearate, Coco-Caprylate, Jojoba Esters, Helianthus Annuus Seed Wax, Cera Alba, Crambe Abyssinica Seed Oil, Acacia Decurrens Flower Wax, Polyglycerin-3, Parfum, [+/- CI 77891, CI 77742, CI 77491]

Informace

✅ Dostupnost
Skladem
⭐ Hodnocení
⭐⭐⭐⭐⭐
🧵 Výrobce
🛒 Obchod
💰 Cena
448

Často kladené otázky k Sallie Lesk na rty Důmyslná, 7g


❓ Kolik stojí Sallie Lesk na rty Důmyslná, 7g?

Produkt Sallie Lesk na rty Důmyslná, 7g můžete zakoupit již od 448Kč v eshopu EcoRevolution.cz

❓ Kde koupit Sallie Lesk na rty Důmyslná, 7g?

Produkt Sallie Lesk na rty Důmyslná, 7g si můžete zakoupit například v eshopu EcoRevolution.cz

❓ Je Sallie Lesk na rty Důmyslná, 7g skladem?

Na našem webu můžete na naleznout několik eshopů, kde mají Sallie Lesk na rty Důmyslná, 7g skladem. Podívat se můžete třeba na eshop EcoRevolution.cz


Vyhledávejte další lesky na rty podle ceny


Podívejte se na produkty seřazené podle ceny od nejlevnějšího v kategorii nejlevnejší lesky na rty.

Dále pro Vás máme kosmetika a parfémy dekorativní kosmetika rty lesky na rty podle ceny


Hledáte další výrobky od značky sallie?


Od značky sallie máme v našem katalogu řadu výrobků. Podívejte se na nabídku nejlepších produktů od sallie.