Menu

Livefy kosmetická taška Geometry, zelená

389 Kč


Hodnocení: ⭐⭐⭐⭐⭐
Kosmetická taštička je ideální pro delší cesty, výlety nebo každodenní používání. Je prostorná, takže do ní pohodlně uložíte všechny potřebné kosmetické produkty a příslušenství. Díky držáku pro přenášení v ruce je snadno... Celý popis

Informace o produktu Livefy kosmetická taška Geometry, zelená

Na níže uvedených eshopech se prodává Livefy kosmetická taška Geometry, zelená a díky našemu portálu můžete zjistit, kde jej můžete zakoupit nejlevněji.

Kde mají Livefy kosmetická taška Geometry, zelená v akci?


389 Kč



Produkt Livefy kosmetická taška Geometry, zelená z kategorie Kosmetické tašky si můžete zakoupit například v internetovém obchodě MobileGo.cz za cenu 389 Kč.

Informace o Livefy kosmetická taška Geometry, zelená


Kosmetická taštička je ideální pro delší cesty, výlety nebo každodenní používání. Je prostorná, takže do ní pohodlně uložíte všechny potřebné kosmetické produkty a příslušenství. Díky držáku pro přenášení v ruce je snadno přenosná a praktická.
V horní části taštičky se nachází přihrádka na štětce a další drobnosti, zatímco transparentní vrchní část zajišťuje, že budete mít všechno na očích.

Se dvěma přihrádkami na zip si jednoduše rozdělíte své produkty a budete mít dokonalý přehled. Moderní geometrický design dodává taštičce stylový vzhled, který zaujme každého.

Vlastnosti:

• Kosmetická taštička ideální pro delší cesty nebo výlety
• Prostorná, vejdou se do ní všechny potřebné věci
• Držák pro přenášení v ruce
• Přihrádka na štětce a jiné doplňky na horní straně
• Design s geometrickými vzory
• Transparentní vrchní část
• Má dvě přihrádky na zip
• Rozměry 9 x 23 x 15,5 cm

Informace

✅ Dostupnost
Skladem
⭐ Hodnocení
⭐⭐⭐⭐⭐
🧵 Výrobce
🛒 Obchod
💰 Cena
389

Často kladené otázky k Livefy kosmetická taška Geometry, zelená


❓ Kolik stojí Livefy kosmetická taška Geometry, zelená?

Produkt Livefy kosmetická taška Geometry, zelená můžete zakoupit již od 389Kč v eshopu MobileGo.cz

❓ Kde koupit Livefy kosmetická taška Geometry, zelená?

Produkt Livefy kosmetická taška Geometry, zelená si můžete zakoupit například v eshopu MobileGo.cz

❓ Je Livefy kosmetická taška Geometry, zelená skladem?

Na našem webu můžete na naleznout několik eshopů, kde mají Livefy kosmetická taška Geometry, zelená skladem. Podívat se můžete třeba na eshop MobileGo.cz


Vyhledávejte další kosmetické tašky podle ceny


Podívejte se na produkty seřazené podle ceny od nejlevnějšího v kategorii nejlevnejší kosmetické tašky.

Dále pro Vás máme kosmetika a parfémy kosmetické pomůcky kosmetické tašky podle ceny


Hledáte další výrobky od značky livefy?


Od značky livefy máme v našem katalogu řadu výrobků. Podívejte se na nabídku nejlepších produktů od livefy.