Menu

Kvitok Ovocná voda - citron BIO, 100 ml

254 Kč


Hodnocení: ⭐⭐⭐⭐⭐
Zklidňuje podrážděnou kůži po holení a depilaci. Vodička hezky čistí pleť a stahuje póry, takže si poradí i s neduhy, jako je akné, vyrážky a záněty. Ovocná citronová voda je v BIO kvalitě, bez konzervačních látek a alkoholu,... Celý popis

Informace o produktu Kvitok Ovocná voda - citron BIO, 100 ml

Na níže uvedených eshopech se prodává Kvitok Ovocná voda - citron BIO, 100 ml a díky našemu portálu můžete zjistit, kde jej můžete zakoupit nejlevněji.

Kde mají Kvitok Ovocná voda - citron BIO, 100 ml v akci?


254 Kč



Produkt Kvitok Ovocná voda - citron BIO, 100 ml z kategorie Přípravky na čištění pleti si můžete zakoupit například v internetovém obchodě EcoRevolution.cz za cenu 254 Kč.

Informace o Kvitok Ovocná voda - citron BIO, 100 ml


Zklidňuje podrážděnou kůži po holení a depilaci. Vodička hezky čistí pleť a stahuje póry, takže si poradí i s neduhy, jako je akné, vyrážky a záněty. Ovocná citronová voda je v BIO kvalitě, bez konzervačních látek a alkoholu, oštemplovaná certifikací ECOCERT. A navíc v praktickém balení s rozprašovačem. 

Proč kápnout právě tuto vodu?

  • Má příjemnou svěží ovocnou vůni.
  • Je to univerzální pomocník pro všechny typy pleti.
  • Zatočí s akné a vyrážkou.
  • Zklidňuje pokožku po holení.
  • Má praktické balení s rozprašovačem.

Jak citronovou vodu používat:

Na obličej: Na vyčištěnou pleť naneste citronovou vodu pomocí rozprašovače. Do navlhčené kůže potom vmasírujte oblíbený pleťový krém nebo pleťový olej. Můžete vodičku použít také jako obklad na oči, osvěžení obličeje v horkých dnech nebo pro výrobu domácích pleťových masek.

Na pokožku: Naneste citronovou vodu pomocí rozprašovače na pokožku po holení nebo depilaci.

Do koupele: Provoňte si citronovou vodou svoji horkou lázeň.

TIP: Vyzkoušejte citronovou vodu na provonění místnosti.

Složení:
Citrus Limon Water

 

Informace

✅ Dostupnost
Skladem
⭐ Hodnocení
⭐⭐⭐⭐⭐
🧵 Výrobce
🛒 Obchod
💰 Cena
254

Často kladené otázky k Kvitok Ovocná voda - citron BIO, 100 ml


❓ Kolik stojí Kvitok Ovocná voda - citron BIO, 100 ml?

Produkt Kvitok Ovocná voda - citron BIO, 100 ml můžete zakoupit již od 254Kč v eshopu EcoRevolution.cz

❓ Kde koupit Kvitok Ovocná voda - citron BIO, 100 ml?

Produkt Kvitok Ovocná voda - citron BIO, 100 ml si můžete zakoupit například v eshopu EcoRevolution.cz

❓ Je Kvitok Ovocná voda - citron BIO, 100 ml skladem?

Na našem webu můžete na naleznout několik eshopů, kde mají Kvitok Ovocná voda - citron BIO, 100 ml skladem. Podívat se můžete třeba na eshop EcoRevolution.cz


Vyhledávejte další přípravky na čištění pleti podle ceny


Podívejte se na produkty seřazené podle ceny od nejlevnějšího v kategorii nejlevnejší přípravky na čištění pleti.

Dále pro Vás máme kosmetika a parfémy pleť odličování a čištění pleti přípravky na podle ceny


Hledáte další výrobky od značky kvitok?


Od značky kvitok máme v našem katalogu řadu výrobků. Podívejte se na nabídku nejlepších produktů od kvitok.