Menu

Green idea Železo vitamínový komplex tobolky 60 ks

268 Kč


Hodnocení: ⭐⭐⭐⭐⭐
Tento vitamínový komplex slouží k doplnění železa a dalších důležitých vitamínů. Železo přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání. Železo přispívá k normální tvorbě červených krvinek a hemoglobinu. Vitamín C zvyšuje... Celý popis

Informace o produktu Green idea Železo vitamínový komplex tobolky 60 ks

Na níže uvedených eshopech se prodává Green idea Železo vitamínový komplex tobolky 60 ks a díky našemu portálu můžete zjistit, kde jej můžete zakoupit nejlevněji.

Kde mají Green idea Železo vitamínový komplex tobolky 60 ks v akci?


268 Kč



Produkt Green idea Železo vitamínový komplex tobolky 60 ks z kategorie Doplňky stravy si můžete zakoupit například v internetovém obchodě Greenidea.cz za cenu 268 Kč.

Informace o Green idea Železo vitamínový komplex tobolky 60 ks


Tento vitamínový komplex slouží k doplnění železa a dalších důležitých vitamínů. Železo přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání. Železo přispívá k normální tvorbě červených krvinek a hemoglobinu. Vitamín C zvyšuje vstřebávání železa. Vitamíny skupiny B přispívají k lepšímu fungování metabolismu. Vitamíny B společně s železem pozitivně ovlivňují tvorbu červených krvinek a hemoglobinu. Vitamíny B pomáhají také k normální činnosti nervového systému, psychické činnosti a přispívají ke snížení míry únavy a vyčerpání. Vitamín C a železo navíc podporují normální funkci imunitního systému.

Informace

✅ Dostupnost
Skladem
⭐ Hodnocení
⭐⭐⭐⭐⭐
🧵 Výrobce
🛒 Obchod
💰 Cena
268

Často kladené otázky k Green idea Železo vitamínový komplex tobolky 60 ks


❓ Kolik stojí Green idea Železo vitamínový komplex tobolky 60 ks?

Produkt Green idea Železo vitamínový komplex tobolky 60 ks můžete zakoupit již od 268Kč v eshopu Greenidea.cz

❓ Kde koupit Green idea Železo vitamínový komplex tobolky 60 ks?

Produkt Green idea Železo vitamínový komplex tobolky 60 ks si můžete zakoupit například v eshopu Greenidea.cz

❓ Je Green idea Železo vitamínový komplex tobolky 60 ks skladem?

Na našem webu můžete na naleznout několik eshopů, kde mají Green idea Železo vitamínový komplex tobolky 60 ks skladem. Podívat se můžete třeba na eshop Greenidea.cz


Vyhledávejte další doplňky stravy podle ceny


Podívejte se na produkty seřazené podle ceny od nejlevnějšího v kategorii nejlevnejší doplňky stravy.

Dále pro Vás máme kosmetika a zdraví zdraví léky vitamíny a potravinové doplňky do podle ceny


Hledáte další výrobky od značky green idea?


Od značky green idea máme v našem katalogu řadu výrobků. Podívejte se na nabídku nejlepších produktů od green idea.