Menu

Almara Soap Přírodní tělový scrub PERFECT BODY, 160g

499 Kč


Hodnocení: ⭐⭐⭐⭐⭐
Tento scrub má stejně tak čisté úmysly, jaké je jeho složení. Nebude vás balamutit sliby, že jako mávnutím kouzelného proutku bude vaše pokožka hladká jako sklo. Místo toho vám ale podá velmi efektivní pomocnou ruku, abyste k tomu... Celý popis

Informace o produktu Almara Soap Přírodní tělový scrub PERFECT BODY, 160g

Na níže uvedených eshopech se prodává Almara Soap Přírodní tělový scrub PERFECT BODY, 160g a díky našemu portálu můžete zjistit, kde jej můžete zakoupit nejlevněji.

Kde mají Almara Soap Přírodní tělový scrub PERFECT BODY, 160g v akci?


499 Kč



Produkt Almara Soap Přírodní tělový scrub PERFECT BODY, 160g z kategorie Tělové peelingy si můžete zakoupit například v internetovém obchodě EcoRevolution.cz za cenu 499 Kč.

Informace o Almara Soap Přírodní tělový scrub PERFECT BODY, 160g


Tento scrub má stejně tak čisté úmysly, jaké je jeho složení. Nebude vás balamutit sliby, že jako mávnutím kouzelného proutku bude vaše pokožka hladká jako sklo. Místo toho vám ale podá velmi efektivní pomocnou ruku, abyste k tomu byli na té nejlepší cestě.

Scrub Perfect Body má základ z jemné mořské soli a drcených ovesných vloček, které pokožku zbaví odumřelých kožních buněk a podporují látkovou výměnu. Dále obsahuje bylinný macerát ve slunečnicovém oleji z břízy, rozmarýnu a břečťanu, známých svými zpevňujícími a prokrvujícími účinky. Dále pak lehké a jemné oleje lisované za studena – hroznový a konopný, které pokožku hydratují, vyživují a zvláčňují.

Najdete v něm i unikátní přísadu – prášek z pupečníku asijského gotu kola . Tato bylina je oceňována zejména pro své antioxidační, čisticí a regenerační účinky. Přidané 100% esenciální oleje šalvěje, grepu, červeného pomeranče, pačuli a rozmarýnu a květy levandule dodávají scrubu nádhernou vůni a zároveň podporují jeho účinky na pokožku.

Scrub doporučujeme používat v kombinaci s naším olejem Perfect Body pro zajištění maximálních výsledků alespoň 2–3x týdně.

Hmotnost: 160 g

Složení a ingredience

macerát z břízymacerát z rozmarýnumacerát z břečťanuhroznový olej LZSkonopný olej LZSesenciální olej ze šalvějeesenciální olej z grapefruituesenciální olej z červeného pomerančeesenciální olej pačuliesenciální olej z rozmarýnu

100% NATURAL   BIO ORGANIC   HANDMADE   100% VEGAN   CRUELTY FREE

Informace

✅ Dostupnost
Skladem
⭐ Hodnocení
⭐⭐⭐⭐⭐
🧵 Výrobce
🛒 Obchod
💰 Cena
499

Často kladené otázky k Almara Soap Přírodní tělový scrub PERFECT BODY, 160g


❓ Kolik stojí Almara Soap Přírodní tělový scrub PERFECT BODY, 160g?

Produkt Almara Soap Přírodní tělový scrub PERFECT BODY, 160g můžete zakoupit již od 499Kč v eshopu EcoRevolution.cz

❓ Kde koupit Almara Soap Přírodní tělový scrub PERFECT BODY, 160g?

Produkt Almara Soap Přírodní tělový scrub PERFECT BODY, 160g si můžete zakoupit například v eshopu EcoRevolution.cz

❓ Je Almara Soap Přírodní tělový scrub PERFECT BODY, 160g skladem?

Na našem webu můžete na naleznout několik eshopů, kde mají Almara Soap Přírodní tělový scrub PERFECT BODY, 160g skladem. Podívat se můžete třeba na eshop EcoRevolution.cz


Vyhledávejte další tělové peelingy podle ceny


Podívejte se na produkty seřazené podle ceny od nejlevnějšího v kategorii nejlevnejší tělové peelingy.

Dále pro Vás máme kosmetika a parfémy tělo péče o pokožku tělové peelingy podle ceny


Hledáte další výrobky od značky almara soap?


Od značky almara soap máme v našem katalogu řadu výrobků. Podívejte se na nabídku nejlepších produktů od almara soap.