Menu

The Ohm Collection Tělové mléko Skin Food, 150 ml

719 Kč


Hodnocení: ⭐⭐⭐⭐⭐
Vysoce kvalitní tělové mléko, které vyživuje pokožku za studena lisovanými přírodními oleji a prémiovými bylinnými extrakty. Tělové mléko Skin Food se vstřebává okamžitě a zanechává pokožku hebkou a sametově jemnou,... Celý popis

Informace o produktu The Ohm Collection Tělové mléko Skin Food, 150 ml

Na níže uvedených eshopech se prodává The Ohm Collection Tělové mléko Skin Food, 150 ml a díky našemu portálu můžete zjistit, kde jej můžete zakoupit nejlevněji.

Kde mají The Ohm Collection Tělové mléko Skin Food, 150 ml v akci?


719 Kč



Produkt The Ohm Collection Tělové mléko Skin Food, 150 ml z kategorie Tělová mléka si můžete zakoupit například v internetovém obchodě EcoRevolution.cz za cenu 719 Kč.

Informace o The Ohm Collection Tělové mléko Skin Food, 150 ml


Vysoce kvalitní tělové mléko, které vyživuje pokožku za studena lisovanými přírodními oleji a prémiovými bylinnými extrakty. Tělové mléko Skin Food se vstřebává okamžitě a zanechává pokožku hebkou a sametově jemnou, aniž by ji zatěžovalo. Jeho 100% přírodní složení bez syntetických vůní, parabenů a dalších škodlivých chemikálií je zárukou šetrné péče o vaši pokožku.

Pití vody, konzumace zeleniny a hluboké dýchání zklidňuje váš systém a udržuje zdraví vašich kožních buněk. Skin Food rozzáří vaše tělo. Vysoce účinný díky ideální rovnováze minerálů a živin pro kompletní vnitřní i vnější výživu. Vhodný pro každého, kdo hledá hydratační a exfoliační účinky. Z hojivých vlastností mořských řas budou mít prospěch také ti, kteří trpí akné, růžovkou a citlivou pokožkou.

Složení obsahuje mořské řasy, které jsou v kosmetice skutečnými multitalenty. Obsahují bohatou směs lipidů, proteinů, vitaminů a minerálů, které pleti dodávají vše, co potřebuje. Díky svým regeneračním a hydratačním vlastnostem pomáhají obnovovat poškozenou pokožku, zejména po opalování. Stimulují také krevní oběh a dodávají pleti zdravý, zářivý vzhled. Kromě toho mají antibakteriální účinky a pomáhají udržovat pokožku čistou a svěží.

Vlastnosti:

  • 100% přírodní složení
  • chránící účinky díky obsaženým surovinám
  • složky etického původu
  • dlouhotrvající účinek
  • hygienické balení
  • vhodnost pro muže i ženy
  • bezpečnost a recyklovatelnost obalů

Objem: 150 ml

Složení:
Aqua (Purifikovaná voda), Olea Europaea Fruit Oil* (Olivový olej - zvláčňuje a hydratuje pokožku.), Maranta Arundinacea Root Extract* (Extrakt z kořene Maranty třtinovité), Gelidium Amansii Extract (Extrakt z gelidium makusa – důležitá stolní řasa červené barvy, ze které se vyrábí agar), Theobroma Cacao Seed Butter* (Kakaové máslo), Lanolin, Cetearyl Alcohol, Cera Flava* (Včelí vosk), Angelica Archangelica Root Extract (Extrakt z kořene Anděliky lékařské - napomáhá zlepšovat metabolismus a hydrataci pokožky, působí protizánětlivě a zklidňuje pleť), Thymus Serpyllum Extract (Extrakt z Mateřídoušky obecné - příjemná vůně, používá se pro problematickou mastnou pokožku s rozšířenými póry), Leuconostoc/Radish Root Ferment Filtrate - (Leucidal - 100% přírodní konzervant. Vyrábí se fermentací ředkviček bakteriemi Leuconostoc Kimchii, obsahuje peptidy s antibakteriálními vlastnostmi), Sambucus Nigra Fruit Extract - (Extrakt z Bezu černého - šťáva z listů má posilující účinek na epidermis a zvyšuje odolnost pleti), Usnea Barbata Extract - (Extrakt z keře lišejníku - zabraňuje škodlivému vlivu bakterií a působí proti vzniku plísně nohou), Zeolite - (Zeolit - kosmetický jíl, který je schopný dobře chránit pokožku proti UV záření), Tocopherol - (Vitamin E - Tokoferol je silný antioxidant, který pomáhá chránit pokožku před poškozením volnými radikály. Při společném použití mohou olej z levandule úzkolisté (níže) a tokoferol pomoci zlepšit celkové zdraví a vzhled pokožky tím, že zmírňují záněty, bojují proti bakteriím a chrání před stresovými vlivy prostředí.) Rosmarinus Officinalis Leaf Extract* (přírodní konzervant), Xanthan Gum (přírodní emulgátor), Dehydroacetic Acid and Benzyl Alcohol* (Kyselina dehydroctová a benzylalkohol jsou organické sloučeniny, které se používají jako konzervační látky v přírodní kosmetice. Kyselina dehydroctová se získává z květů druhu solandra a benzylalkohol se nachází v mnoha esenciálních olejích, ovoci a čajích. Jsou schváleny organizací ECOCERT a nabízejí široké spektrum stability v širokém rozsahu pH12. Neobsahují parabeny, formaldehydy a izothiazolony.), Citric Acid and Silver Citrate (přírodní konzervanty),  Cocos Nucifera Oil* (Kokosový olej - má protizánětlivé účinky, které pomáhají snižovat podráždění kůže, má antimikrobiální vlastnosti. Bohatý obsah mastných kyselin může pomoci zastavit růst některých mikroorganismů na kůži. Chrání před některými infekcemi.), Lavandula Angustifolia Oil* (Používá se pro své protizánětlivé a antimikrobiální vlastnosti. Je také známý pro své zklidňující a uklidňující účinky na pokožku.), Linaool ** d-Limonene **.
* Certified organic ingredients
** natural constituent of 100% wild-crafted cold pressed essential oil

 

Informace

✅ Dostupnost
Skladem
⭐ Hodnocení
⭐⭐⭐⭐⭐
🧵 Výrobce
🛒 Obchod
💰 Cena
719

Často kladené otázky k The Ohm Collection Tělové mléko Skin Food, 150 ml


❓ Kolik stojí The Ohm Collection Tělové mléko Skin Food, 150 ml?

Produkt The Ohm Collection Tělové mléko Skin Food, 150 ml můžete zakoupit již od 719Kč v eshopu EcoRevolution.cz

❓ Kde koupit The Ohm Collection Tělové mléko Skin Food, 150 ml?

Produkt The Ohm Collection Tělové mléko Skin Food, 150 ml si můžete zakoupit například v eshopu EcoRevolution.cz

❓ Je The Ohm Collection Tělové mléko Skin Food, 150 ml skladem?

Na našem webu můžete na naleznout několik eshopů, kde mají The Ohm Collection Tělové mléko Skin Food, 150 ml skladem. Podívat se můžete třeba na eshop EcoRevolution.cz


Vyhledávejte další tělová mléka podle ceny


Podívejte se na produkty seřazené podle ceny od nejlevnějšího v kategorii nejlevnejší tělová mléka.

Dále pro Vás máme kosmetika a parfémy tělo péče o pokožku tělová mléka podle ceny


Hledáte další výrobky od značky the ohm collection?


Od značky the ohm collection máme v našem katalogu řadu výrobků. Podívejte se na nabídku nejlepších produktů od the ohm collection.